• Opiekun medyczny-pierwsze zajęcia

• Drodzy Słuchacze opiekuna medycznego Szkoły Policealnej Nr 2, pierwsze zajęcia odbędą się w pt o godzinie 15:15 w Dom Pomocy Społecznej w Kluczborku z Panem Krzysztof Dzierżyński. Mamy jeszcze miejsca zapraszamy osoby chętne, które mają ukończoną szkołę średnią do zdobywania nowych kwalifikacji w bezpłatnej szkole. W następnych tygodniach zajęcia będą się odbywały od 15:15 w pon, czw i w sobotę od rana.

Wychowawca Dominika Panek

• Biblioteka: Kiermasz podręczników używanych

• Informacja o kiermaszu podręczników używanych dotyczy uczniów klas II,III i IV.

Proszę o dostarczenie do biblioteki podręczników, które obowiązują w bieżącym roku szkolnym. Podręczniki należy czytelnie podpisać imieniem i nazwiskiem. Proszę podać obecną klasę i zaokrągloną cenę za podręcznik.

Nie przyjmujemy podręczników, które nie dotyczą obowiązującej podstawy programowej i zostały zmienione przez nauczyciela.

Zapraszamy na kiermasz w godzinach pracy biblioteki od poniedziałku do piątku.

Wtorek 16.04.2024