• „Z książką na wakacje”

• Organizatorem akcji „Z książką na wakacje” jest biblioteka szkolna. Celem akcji jest promocja czytelnictwa, poprzez dostosowanie organizacji pracy biblioteki szkolnej do potrzeb uczniów i umożliwienie im wypożyczenia książek na czas wakacji letnich. Warunkiem wypożyczenia książek na wakacje jest zwrócenie w terminie wszystkich wcześniej wypożyczonych książek do biblioteki.

Zachęcamy do skorzystania z nowości wydawniczych zakupionych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Nasi czytelnicy korzystający z księgozbioru e-Biblioteki mogą zapoznać się z dostępnymi nowościami zakupionymi zgodnie z zainteresowaniami i potrzebami uczniów.

Każdy czytelnik znajdzie książkę dla siebie.

Zapraszamy do udziału w akcji biblioteki.

Życzymy niezapomnianych wakacji pełnych słońca, uśmiechu i nowych przygód.

Opracowała J. Nakonieczna

Poniedziałek 16.09.2024