• Ogólnopolski konkurs Weltsprachen Abitur

• Z radością pragniemy poinformować, że uczeń naszego technikum - Michał Przewloka - zajął 6 miejsce w kraju w konkursie języka niemieckiego Weltsprachen Abitur! Serdecznie gratulujemy!

Z naszej szkołu udział wzięło 6 uczniów - Michał Przewłoka, Mateusz Prochota, Damian Wróbel, Marcel Elias, Igor Kupski i Wanessa Dziwis.

• Finał wojewódzki OGOLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

• Dnia 20.05.2022r. odbył się finał wojewódzki OGOLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie: Marcel Janik i Damian Wróbel. Po zaciętej rywalizacji Marcel Janik z klasy 3aT zajął 2 miejsce i zakwalifikował się do finału krajowego.

Gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszej rywalizacji

Czwartek 25.04.2024