• WYNIKI KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ - BOŻE NARODZENIE

• Organizatorami konkursu byli pracownicy biblioteki w ZS Nr 2 CKU w Kluczborku. Do konkursu na „Najładniejszą kartkę świąteczną” przystąpiło 20 uczniów. Kartki  świąteczne zgłoszone do konkursu wykonano dowolną techniką plastyczną w formie (rysunkowej, malarskiej, papierowego kolażu) w formacie A4 i A5. Komisja oceniająca prace konkursowe wybrała i nagrodziła 3 najładniejsze kartki świąteczne.

Miejsce I przyznano uczennicy klasy 2B BSI Paulinie Sitarz.

Miejsce II uczennicy klasy 3D BSI   Kindze Kulawik.

Miejsce III Nadinie Walczak, uczennicy klasy 3D BSI.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

• Dlaczego warto czytać książki?

• Zajęcia czytelnicze dla klasy 4BpT w BMiGP w Kluczborku odbyły się 9 grudnia 2022 r. Powyższe spotkanie miało na celu rozwijanie aktywności czytelniczej uczniów oraz wdrażanie w działania sprzyjające ich rozwojowi i zainteresowaniom. Podczas zajęć uczniowie obejrzeli ciekawą prezentację multimedialną dzięki, której wzbogacili swoją wiedzę na temat powodów, dla których warto czytać książki. Prezentację i ciekawe zajęcia czytelnicze przygotowała Pani Beata Gwozdecka. Opiekę nad młodzieżą sprawowała mgr J. Nakonieczna.

Katarzyna Mamzer

• Informacja w mediach

• Zajęcia biblioteczne w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej - Filii w Kluczborku odbyły się 09.12.2022 r. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy 2AT. Na zaproszenie Pani E. Dolaty - Makuch uczniowie obejrzeli ciekawą prezentację multimedialną poświęconą informacji w mediach. Dzięki przeprowadzonej lekcji uzyskali wiedzę dotyczącą informacji w mediach oraz technik manipulowania informacją. Powyższe zajęcia wzbogaciły ich wiedzę i umiejętności o nowe doświadczenia związane z informacją w mediach. Opiekę na młodzieżą sprawowała mgr J. Nakonieczna.

Katarzyna Mamzer

• Dalsza współpraca z Tauron Dystrybucja S.A.

• W dniu 7.12.2022 odbyło się spotkanie z przedstawicielami Tauron Dystrybucja S.A., p. Grzegorzem Biernackim, Z-Cą Dyrektora Ds. Serwisu Sieciowego i p. Joanną Jaźwą, Starszym Specjalistą ds. Personalnych. Przekazali na ręce naszych uczniów i p. Dyrektor sprzęt elektryczny🔌💡, który będzie wykorzystywany podczas zajęć praktycznych w naszych pracowniach. Ponadto odbył się wykład i dyskusja n/t dystrybucji energii ⚡️realizowanej przez spółkę. Nasi uczniowie otrzymali również zaproszenie do zasilenia szeregów pracowników 👷spółki Tauron po zakończeniu szkoły.

• REGULAMIN KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ - BOŻE NARODZENIE

REGULAMIN KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ - BOŻE NARODZENIE

• Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest biblioteka ZS Nr 2 CKU w Kluczborku.
            2. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów ZS Nr 2 CKU w Kluczborku.
            3.  Regulamin określa warunki Konkursu na najładniejszą kartkę na Boże Narodzenie.
            4. Celem konkursu jest promocja tradycji i twórczości młodzieży.

• Warunki uczestnictwa w konkursie

1. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu kartki świątecznej wykonanej dowolną techniką plastyczną w formie (rysunkowej, malarskiej, papierowego kolażu) w formacie A4 lub A5.
            2. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną samodzielnie wykonaną pracę.
            3. Na odwrocie karty należy umieścić imię i nazwisko oraz klasę.
            4.  Prace konkursowe należy złożyć do biblioteki do dnia 16.12.2022 r.

• Rozstrzygnięcie konkursu i nagrody

1. Złożone prace będą oceniane zgodnie z tematyką konkursu oraz kreatywnością i pomysłowością twórców.
            2. Spośród zgłoszonych kartek świątecznych Komisja konkursowa wybierze 3 najładniejsze karty świąteczne na Boże Narodzenie.
            3. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród  nastąpi 19.12.2022 r.
            4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły.

• Milion na bank

• "Zapraszamy naszych uczniów do udziału w konkursie edukacyjnym MILION NA BANK 💪 To łatwe, rejestrujesz się⌨️, bierzesz udział w grze inwestycyjnej online 🥇🥈🥉 - a możesz wygrać prawdziwe pieniądze💰💵💲! Zgłoszenia do P. Kotowicza i K. Twardowskiej."

Czwartek 28.03.2024